Modoya İle Yeni Bir Çağa

Modoya İle Yeni Bir Çağa

arabaMODOYA İLE YENİ BİR ÇAĞA…

Yeni bir fikir ve yeni bir tarz ile en kalıcı çözümlere imza atan Modoya Elektronik Otomasyon Mühendislik Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş. beklenenin ötesinde hizmet sunuyor.

Kosgeb ‘in girişimcilik destek programı ile sektöre merhaba diyen Modoya Elektronik Otomasyon Mühendislik Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş., Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir Ar-Ge şirketi olarak birçok sektör ve işletmenin mühendislik problemlerine çözüm üretmeye devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Modoya A.Ş., üniversite-sanayi işbirliğini kendine ilke edinerek sektöründe lider bir marka olmayı hedefliyor.  Kısa sürede rakipleri arasından sıyrılmayı amaçlayan şirket çıtasını yükselterek, otomotiv, beyaz eşya, havacılık ve savunma sanayiinde üst düzey görevlerde bulunmuş, alanlarında uzman mühendisleri bünyesine katarak yoluna daha güçlü bir şekilde devam ediyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı ve doğru şekilde anlayarak en iyi ve kalıcı çözümleri sunmaya çalışan şirket, müşterilerinden aldığı destekle saygın bir firma olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.
kabin-1

 

Bir yandan sektörün ihtiyaç duyduğu konularda hizmet vererek görevini yerine getiren firma, diğer yandan da özgün ürünler geliştirerek istenilenin daha fazlasını teknolojiye kazandırma yolunda, yerli tasarım ve imalat ile rekabete katkı sağlıyor. Modüler Klimatik Test Kabini ve modüler otomatik yönlendirmeli araç firmanın söz konusu adımlarından bazıları…

Şirketin adını aldığı Modüler Otomatik Yönlendirmeli Araç projesinin kısaltması olan MODOYA, Endüstri 4.0 devriminin yaşandığı günümüz üretim dünyasında firmanın en prestijli ürününü  oluşturuyor. İnsan sağlığının öncelik kazandığı ve dijitalleşmenin giderek arttığı bugünlerde insandan bağımsız olarak çalışan, üretim enstrümanlarıyla haberleşebilen/konuşabilen bu araç, işletmelere sağladığı kolaylıklar ve sağladığı üst düzey verimliliğin yanı sıra iş güvenliği konusundaki birçok risk faktörünü de ortadan kaldırarak; iş kazalarını en aza indiriyor.

Şirketin tüm özgün ürünlerinde geçen “modüler” kavramı, müşteri ihtiyaçlarının ürüne yansıtılabildiği yani ürünün kullanım açısından değişkenlik gösterebildiği anlamını taşırken; bunun yanında aslında müşterinin tam olarak doğrudan ihtiyacına yönelik bir yatırım yapmasına olanak sağlıyor. Müşteri,ihtiyaçları değişkenlik gösterse bile sahip olduğu ürün üzerinde yapılan modül değişiklikleriyle çok daha az yatırımlarla ve daha modern bir teknolojiyle yoluna devam edebiliyor. Öyle ki baz ürüne ilave edilecek modüller ile söz konusu araç;taşıyıcı, çekici, konveyör ve platform seçenekleriyle birçok sektörde tercih sebebi oluyor.

İhtiyaca yönelik ürün ve hizmetler, özgün tasarımlar, verimliliği artıracak hizmetler ve hizmet sonrası destekler ile her gün kendini biraz daha ileri taşıyarak her geçen gün ürün portföyünü yenilemeye devam eden Modoya A.Ş. , Eskişehir organize sanayi bölgesi Yazılımkule’ de yer alan ofisinde bulunduğunuz yolda yükünüzü hafifletmek ve sorunlarınıza çözüm sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.