Modoya A.Ş. | Technology Solutions | Hakkımızda
1168
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1168,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Hakkımızda

Modoya Elektronik Otomasyon Mühendislik Danışmanlık A.Ş., Eskişehir Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde; farklı disiplinlerde ve alanında uzman mühendisler barındırmakta olup, üniversite-sanayi işbirliğini her projesinde ve iş süreçlerinde prensip haline getirmiş, bilgi birikimini her zaman bir adım daha ileriye götürmeyi ilke olarak kabul etmiştir.

 

Kuruluşundan bu güne özgün olarak geliştirdiği ürünler ve bunun yanı sıra distribütörlüğünü yapmakta olduğu ürünler ile endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan geniş ürün portföyüne sahiptir. Özgün ürünleri olan modüler klimatik test kabini ve modüler otomatik yönlendirmeli araç ile birlikte, debi, basınç, seviye, sıcaklık, nem sensörleri ve kontrol-kayıt cihazları ürün gamını oluşturmaktadır.

 

Ürünlerinin arkasında duran ve müşteri odaklı yaklaşımıyla memnuniyeti hedefleyen bir firma olarak daima hizmetinizdedir.

İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun ürün ve hizmetlerimiz için