KURUMSAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

MODOYA HAKKINDA

MODOYA Teknoloji Çözümleri; özgün tasarım yetkinliğine, yaratıcı kimliğe ve başarısı kanıtlanmış tecrübeye sahip ekibin bir araya geldiği; kültür, insan ve toplumun bilgisinden oluşan bilgi dağarcığının arttırılması ve bunun yazılım dahil yeni süreç, sistem ve uygulamalar tasarlamak üzere kullanılması için sistematik bir temelde yürütülen yaratıcı çalışmalar yapmak ve Türk sanayisinin mühendislik birikimini ve verimliliğini arttırmak amacı ile kurulan bir Ar-Ge platformudur.

 

MODOYA A.Ş., Türk mühendislerinin gücünü dünyaya duyurmak ve Türk teknolojisini dünyaya ihraç etmek amacıyla Milli duygularla yola çıkan, yerli teknoloji için çalışan bir mühendislik firmasıdır.

 

Genç Mühendislerin Tutkusu

En büyük Türk Atatürk’ün “Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.” sözünden ilham alarak oluşturduğumuz ar-ge platformumuz ile genç mühendislerimizi yetiştiriyoruz ve onların tutku dolu mühendislik

icraları ile başarı kaçınılmaz oluyor.

 

Stratejisini depolar, dağıtım merkezleri ve üretim tesisleri için insansız teknolojiler tasarlayarak, ürün yaşam

döngüsü boyunca müşterinin değişen gereksinimlerini karşılamak, geliştirmek ve sürdürmek için her müşteriyle yakın

bir şekilde çalışmak üzerine kurgulamıştır.  İleri analitik düşünceyi cesur mühendislik pratikleri ile çalıştığı alanlarda

sofistike çözümlere dönüştürür.

 

Ürünlere Genel Bakış;

AGV / OYA – Otomatik Yönlendirmeli Araçlar 

Smart Check – Akıllı Kalite Kontrol Sistemleri

Hi-Tech Otomasyon Sistemleri 

Otomatik Paletleme ve Paletsizleştirme

Paketleme Çözümleri

Depo Yönetim Sistemleri

MODOYA HAKKINDA

Vizyon
Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye’nin ilk 3 intralojistik firması arasında yer almak

Misyon
Modoya’nın misyonu karanlık fabrikalara giden yolda intralojistik alanında insansız süreçler geliştirmektir.

KURUMSAL SORUMLULUK

Geleceğimizi şekillendirecek gençlere yani ülkenin geleceğine yatırım yapıyoruz. Gençlere kendi başarı hikâyelerini yazmaya teşvik ediyor ve daha iyi geleceğe sahip olmaları için destekliyoruz.

SÜRDÜREBİLİRLİK

Tanışmamız ile başlayan iş birlikteliğimiz Tutkumuz ve uzmanlığımız devreye almak ile bitmiyor. Müşterilerimizin her adımında başarılarına yatırım yapıyor, sistemlerini sürekli izliyor, sürekli iyileştirmeler öneriyor ve her gün daha verimli çalışmalarını sağlıyoruz.

KALİTE

Uluslararası Kalite Standartlarının gereklerini yerine getirmeyi prensip edinen firmamız, müşteri odaklı yönetim anlayışı ile müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.
Ürün tasarım ve imalatından çözüm geliştirmeye ve zamanında teslimata kadar tüm süreçlerinde ISO9001:2015 standartlarını taahhüt eder.

ETİK

TİCARİ BİLGİLER

Communication is key to Lamborghini’s success. There are numerous interdepartmental teams whose members work together to meet the various challenges imposed by the market. Strategic thinking is part of Lamborghini’s DNA, and for this reason we are always looking for creative and flexible people who are able to rapidly