OYA Truck

OYA TRUCK İşletmenizdeki yükleri römork seçenekleri ile dinamik ortamlarda taşımak için tasarlanmış otomatik yönlendirmeli araçtır. İşletmenize uygun yol seçenekleri ile güvenli ve ekonomik taşımanın son teknolojik yolu.

OYA TRUCK kasa yapıları manuel olarak yükleme ve boşaltma işlemi gerçekleştirerek taşıma işlemlerinizin en verimli yardımcısıdır.Standart vagon tiplerimiz haricinde OYA TRUCK özel tasarlanmış vagonlara uyum sağlamak için revizyon gerçekleştirilebilir.

OYA Platform

OYA PLATFORM tüm taşıma süreçlerinizin alt yapı platformudur. Değişik yük kapasitelerindeki platformlarınızın üzerine konveyör, robot ve pim gibi ekstra modüller / donanımlar eklenerek ihtiyaçlara yönelik pratik uygulamalar sunar.

OYA PLATFORM Yükleri direkt üzerine ya da döner ruletli sehpa bağlantısı ile taşıma işlemlerinizi gerçekleştirir.Yükleri manuel / yarı otomatik / otomatik ve robotik elleçleme yöntemleri ile yükleme ve boşaltma işlemlerinizi gerçekleştirir.

OYA Junior

OYA JUNIOR e-ticaret firmalarının düşük yüklerdeki en hızlı filosudur. Merkezi kontrol sistemi ile insandan uzaklaştırılmış alanların en güvenilir yardımcısıdır. Birbirleri ile haberleşerek karanlık depoların yorulmayan personelidir.

OYA JR tüm taşıma süreçlerinizin en minimal ölçülerdeki araç filonuzdur. Değişken hafif yüklerinizin (0-500kg.) konveyör, pim, raf, robot kolu gibi modüler yapısı ile depolarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan low cost ürünüdür.

OYA Fork

OYA FORK (FR) en basit ve karmaşık görevlere kadar işletmenizin ihtiyacı olduğu yük transferlerine zeminden belirli yükseklilere depolama çözümleri sunar. İşletmenizin zemindeki palet ve kasaları çatal yardımı ile alarak 0-125 / 200 mm yükselterek ilgili alana taşıma işlemini gerçekleştirir.

İşletmenizdeki yükleri çatallar yardımı ile 0 – 5 m arasında taşıma ve istifleme işlemlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştirir.