İSG POLİTİKASI

Güvenli bir ortamda ve uygun çalışma koşullarında üretim yapmak, çalışanların motivasyonu açısından önemli bir unsurdur. Gerek iş gerekse kişisel yaşam ve sağlık kalitemizin temel yapı taşını bu unsur oluşturur.

Bu bakış açısı ile firmamız çalışanları yararına etkin sistemler kurmak ve sürdürmek temel sorumluluklarımızın başında gelir. Yasal gereklilikleri yerine getirmek ve mevzuatların kapsamına uyum sağlamak üzere eğitimlerimizi sürekli kılarak iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yükseltmek en önemli amaçlarımızdandır.

Modoya, iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yükseltmek için tüm kadrosu ile her zaman azami çaba içerisinde olacaktır. Çünkü biz, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmasından ziyade; sağlıklı, güvende ve kaliteli bir konumda çalışabilmek için insana saygı anlamında atılması gereken mutlak bir adım olarak görürüz.

Sahip olduğumuz bu zemin ile tüm çalışanlarımızın motivasyonu yüksek tutmayı, sağlıklı, güvenli, mutlu ve huzur dolu bir iş hayatı geçirmelerini sağlamayı Modoya olarak görev ediniyoruz.

Doküman no: TAL-066-04
Son revizyon tarihi: 03.03.2016