MODOYA SATIŞ SONRASI HİZMETLERİNDE

MODOYA A.Ş olarak, “harika olanı” üretmeye inanıyoruz. Bu durum araçlara gösterdiğimiz özenin yanı sıra servis ve satış sonrası programlarımızda da görülmektedir. MODOYA A.Ş. Satış Sonrası Hizmelerimiz aracınızın tüm bakım ve onarımını tüm yıl boyunca birinci sınıf bir deneyim sağlar, tam memnuniyet ve eksiksiz iç huzuru sağlamak için en yüksek standartta servis hizmeti ile kolaylaştırıcı çözümler sunar.

Her müşteriye evimize gelen bir misafir gibi davranmayı amaçlarız. Bu birinci sınıf hizmet felsefesi, ile her ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunarak verim kaybınızı ortadan kaldırıyoruz.

Her yeni OYA’yı teslim ettikten sonra, portfoyumuza kattığımız değerli müşterilerimize en yüksek müşteri memnuniyet seviyesini sunmaya odaklanıyoruz.

SERVİS TALEP FORMU

Sisteminizde bir arıza mı var? Bize talebinizi yazın, servis ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir!

    STANDART BAKIM SÖZLEŞMESİ

    Aracınızın yada araç filonuzun sorunsuz çalışması, güvenliği ve bakımından sorumluyuz. Garanti sonrası sözleşmelerimizde fiyat sabittir ve yedek parça gereksinimlerinde müşteri ile teklif üzerinden uzlaşılır. Müşteri orjinal yedek parçasını bizden yada herhangi bir satış acentasından temin edebilir. Bakım sözleşmesi, işletmenizin gereksinimi olan yüksek performansı ve kullanılabilirliği garanti altına alır. Periyodik olarak planlanmamış bakımlar, atıl süreleri ve yüksek maliyetli onarımları önlemek için etkili bir yoldur. Önceden belirlenen plana göre araçlarınızın bakımından ve tüm güvenlik gereksinimlerinin sağlanmasından sorumluyuz.

    Büyük araç filolarına sahip şirket iseniz, bünyenizde 7/24 OYA(Otomatik Yönlendirmeli Araç) uzmanları bulundurmak faydalı ve etkin olabilir. Bünyenizdeki uzmanlar MODOYA çalışanlarıdır, fakat araç filonuzun çalışabilirliği, güvenilirliğini ve emniyetini sağlamak üzere sizin ekibinizin bir parçası olarak çalışabilirler. Birçok şirket 24 saat yani 3 vardiya şeklinde çalışır. MODOYA ‘da bunlardan farklı değildir. Ne zaman ihtiyacınız olursa, günün 24 saatinde servis ve bakım hizmeti sağlayabiliriz.

    ÖZELLEŞTİRİLMİŞ HİZMET SÖZLEŞMESİ

    Özel gereksinimleriniz için standart sözleşmelerimizi sizler ile uzlaşarak geliştirebilir, ihtiyacınıza uyan bir çözüm mutlaka bulmaya çalışırız.