MODOYA TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN

MODOYA AGV‘leri ile müşterilerimizin intralojistikte bir üst seviyeye çıkmalarını hedefliyoruz. Problem odaklı yüksek esneklik, düşük işletme maliyeti ve kullanıcı dostu ürünler ile en iyi çözümü sunmaya odaklanıyoruz.

Araçlarımızın yazılım geliştirmesinden mekanik tasarıma kadar her şeyi MODOYA ailesine ait olup. MODOYA AGV‘leri, hassas koordinasyon, donanım ve yazılımın birbiriyle mükemmel bir uyumu içinde çalışmasını sağlar. Bu yüzden MODOYA, en başından itibaren yanınızda olması gereken güvenilir bir ortaktır.

TEKLİF İSTE FORMU

Otomatik yönlendirmeli araçları sizler için özelleştiriyor ve ihtiyacınıza yönelik tasarlayıp üretiyoruz. Sizlere uygun ürünlerimiz için bizlerden teklif isteyebilirsiniz. En kısa sürede sizlerle dönüş sağlayacağız.

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Adres:

  Organize Sanayi Bölgesi, Bilim Caddesi No: 7/208 ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

  E-mail:

  technology-donanim-banner-p

  SENSÖR TEKNOLOJİSİ

  Çok sayıda gelişmiş sensör sayesinde insan ve makine için maksimum güvenlik sağlanır.

  MODOYA ile her zaman güvenlik teknolojisini küresel çapta en güncel noktada olmasını sağlar.

  Şirket içinde geliştirilen navigasyon algoritması sayesinde MODOYA AGV, karmaşık ortamlarda bile milimetre hassasiyetinde gezinme imkânı sunmaktadır. Engeller otomatik olarak algılanır. Aracın çevresinde hassas ve güvenli bir şekilde hareket etmesine yardımcı olan bir veya daha fazla güvenlik tarayıcısı bulunmaktadır.

  Güvenli lazer alan tarayıcı ile her şey göz önünde

  Sistemin hareket alanındaki kişileri tespiti, aracın farklı bölgelerine yerleştirilmiş güvenli lazer tarayıcıları aracılığıyla gerçekleştirilir. Çevrenin izlenmesi ve güvenlik koruma alanının otomatik olarak devreye alınması, işletme gereksinimleri ve koşullarına bağlı olarak hız ve hareket yönüne göre ayarlanır. Bir engel koruma bölgesinden çıkar çıkmaz, MODOYA AGV, operatör müdahalesine gerek kalmadan yoluna devam eder. Bu, müşterilerimiz için maksimum güvenlik sağlar

  Acil durdurma düğmeleri sayesinde ek güvenlik

  MODOYA AGV‘de, tahrik ünitelerinin güç kaynağı bağlantısını kesen acil durum durdurma butonları bulunur. Bu butonlar, aracın seyir hareketinin yanı sıra modüler cihazların hareketlerinin de anında durdurulmasını sağlar.

  OPERASYONLARINIZ TEK PANELDE KONTROL ALTINDA

  Bir bakışta tüm veriler elinizde

  MODOYA Paneli, iş süreçlerinin verimliliğini artırmak için birçok seçenek sunar. Veri analizi, malzeme taşıma endüstrisinde değerlendirme ve optimizasyon için önemli bir faktördür ve MODOYA Paneli bu analizi ekstra çaba gerektirmeden kolaylıkla gerçekleştirir.

  Tek bir ekrandan ERP ve benzeri sistemlerle entegrasyon, trafik kontrolü, dengeli görev dağılımı, manuel görev atama ve uzaktan izleme gibi özellikleri kontrol edebilirsiniz.